Odtwarzacze DVD i ekrany w aucie

Odtwarzacze DVD i ekrany w aucie

Wygodne, szybkie i niezniszczalne pojazdy. Auta niebanalne, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o obszernej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, żeby zwiększyć zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub AppRadio. To samochody, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Jednak te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego pola, bo po prostu się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także pionierskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie machiny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla smakoszy aut i prostych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały rozmaite archaiczne samochody.

systemy multimedialne pioneer

MVH-280DAB

dodatki do nawigacjiDwuwarstwowe stożki IMX aramidowo-bazaltowe

głośniki samochodowe